علائم خرابی کویل خودرو

علائم خرابی کویل خودرو ، وظیفه کویل خودرو تقویت چند هزار برابری ولتاژ برق گرفته شده از باتری است که با کمک دو سیم پیچ اولیه و ثانویه به وظیفه خود عمل می کند.

بیشتر بخوانید علائم خرابی کویل خودرو

علت حمل خودرو با کفی خودروبر چیست

علت حمل خودرو با کفی خودروبر چیست؟ ، با توجه به گسترش شبکه جاده ای و استفاده روز افزون از خودروها و افزایش خرید خودرو توسط عموم، نیاز به تجهیزاتی به نام کفی خودروبر که وظیفه حمل و انتقلات خودرو جهت سوار شدن بر روی کامیونت یا تریلر را بر عهده دارند، روز به روز بیشتر احساس می گردد و ساخت و فروش خودروبر ها رونق چشم گیری گرفته است.

بیشتر بخوانید علت حمل خودرو با کفی خودروبر چیست

کد خوان ها چطور اطلاعات را ارسال می کنند

کد خوان ها چطور اطلاعات را ارسال می کنند؟ ، دستگاه های دیاگ برای به نمایش درآوردن اطلاعات کامپیوتر باید به پورت یا درگاهی در خودرو به نام او بی دی OBD)) متصل شوند اینکار توسط یک کد خوان انجام می شود.

بیشتر بخوانید کد خوان ها چطور اطلاعات را ارسال می کنند

قدیمی ترین ماشین ایران

قدیمی ترین ماشین ایران ، همه خودرو ها چه خودروهای شخصی چه خودرو های نهادهای دولتی از گذشته تا به امروز دستخوش تغییراتی شده اند که به وضوح قابل مشاهده هستند، خودروهای پلیس در سال های اخیر تغییرات زیادی داشته است.

بیشتر بخوانید قدیمی ترین ماشین ایران

طرز کار خودرو

طرز کار خودرو ، خودروهای امروزی جهت تولید قدرت از سوخت های فسیلی استفاده می کنند. این خودروها همگی دارای موتورهای درونسوز هستند که با سوزاندن بنزین، گازوئیل یا گاز طبیعی انرژِی ذخیره شد در این شخت ها را به شکل انرژِی جنبشی قابل استفاده درمی آورند.

بیشتر بخوانید طرز کار خودرو