در چه مواقعی به کروکی تصادف نیاز نداریم؟

در چه مواقعی به کروکی تصادف نیاز نداریم؟، کروکی تصادف به‌ زبان ساده، همان نقشه تصادف است که از نمای بالا و توسط افسر کارشناس تصادفات رسم می‌شود. به‌صورت کلی، دو نوع کروکی داریم: نوع اول که به آن کروکی ترسیمی – تشریحی نیز گفته می‌شود، در تصادفات منجر به جرح یا فوت و هم‌چنین تصادفاتی که یکی از طرفین از دیگری شکایت داشته باشد، (اصطلاحاً تصادف‌های غیرسازشی) کاربرد دارد. اما در چه زمان هایی نیاز است که حتما کروکی تصادف کشیده شود؟ این سوالی است که قصد داریم در این مقاله به آن بپردازیم. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب: در چه مواقعی به کروکی تصادف نیاز نداریم؟

کروکی تصادف چیست و دارای چه انواعی است؟

کروکی تصادف چیست و دارای چه انواعی است؟، تصادف رانندگی، یکی از پیشامدهای ناخوشایندی است که بسیاری از افراد حداقل یک‌بار در زندگی خود آن را تجربه می‌کنند. قوانین مربوط به تصادفات در سال‌های اخیر، تغییر زیادی کرده است و بعضاً باعث سردرگمی افراد می‌شود. به همین دلیل، تصمیم گرفتیم تا در این مقاله به‌صورت تخصصصی به مبحث کروکی تصادف و قوانین مربوط به آن بپردازیم. امیدواریم که هیچ‌گاه دچار تصادف نشوید؛ اما اگر برخورد اجتناب‌ناپذیر بود، آگاهی از قوانین می‌تواند بسیار راهگشا باشد.

ادامه مطلب: کروکی تصادف چیست و دارای چه انواعی است؟

منظور از کمپرس موتور و تست کمپرس موتور چیست؟

منظور از کمپرس موتور و تست کمپرس موتور چیست؟، تست کمپرس موتور چیست؟ شاید این سوال در مراجعه به تعمیرگاه برای شما هم پیش آمده باشد و از استادمکانیک شنیده باشید که میزان کمپرس موتور اتومبیل شما کمتر از حد مجاز است و یا نیاز به تست دارد. در این مطلب قصد داریم به بررسی تست کمپرس بپردازیم. با ما همراه باشید تا اطلاعات تکمیلی پیرو مبحث تست کمپرس موتور را به آگاهی شما برسانیم.

ادامه مطلب: منظور از کمپرس موتور و تست کمپرس موتور چیست؟

تست گوزن چیست و چرا به این نام شهرت پیدا کرده است؟

تست گوزن چیست و چرا به این نام شهرت پیدا کرده است؟، تصور کنید که در یک جاده بین‌شهری خلوت در حال رانندگی هستید که اطراف آن را پوشش گیاهی متراکمی در بر گرفته است. اگر جاده با حصار محافظت نشده باشد، هر لحظه امکان دارد یکی از حیوانات وحشی هم‌چون جوجه‌تیغی،‌ گراز، خرگوش یا روباه به‌صورت ناگهانی وارد جاده شوند. برخورد شما با این حیوانات، تنها در چند لحظه اتفاق می‌افتد و هرگونه تغییر جهت ناگهانی فرمان، ممکن است حادثه‌ای را در پی داشته باشد. در این مقاله قصد داریم شما را با تست گوزن آشنا کنیم.

ادامه مطلب: تست گوزن چیست و چرا به این نام شهرت پیدا کرده است؟

آشنایی با معایب تیک آف زدن و بررسی نکات مهم قبل از انجام آن

آشنایی با معایب تیک آف زدن و بررسی نکات مهم قبل از انجام آن، در این مقاله قصد داریم به بررسی تیک آف، نکات مهم قبل از تیک آف زدن و معایب آن بپردازیم. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب: آشنایی با معایب تیک آف زدن و بررسی نکات مهم قبل از انجام آن