آشنایی با گیربکس های Tip Tronic 5، PDK و Shift Tronic

آشنایی با گیربکس های Tip Tronic 5، PDK و Shift Tronic، شرکت های بزرگ خودروساز برای خودروهای خود گیربکس های مختلفی را متناسب با شرایط آب و هوایی کشورهای مصرف کننده، بازدهی بالاتر و ... طراحی و ساخته اند. در این مقاله قصد داریم به بررسی سه گیربکس Tip Tronic 5، PDK و Shift Tronic بپردازیم.

ادامه مطلب: آشنایی با گیربکس های Tip Tronic 5، PDK و Shift Tronic

آشنایی با گیربکس های S Tronic، Step Tronic و Tip Tronic

آشنایی با گیربکس های S Tronic، Step Tronic، Tip Tronic و Tip Tronic 5، در این مقاله قصد داریم با برخی از گیربکس هایی که توسط شرکت های بزرگ خودروساز ساخته شده است بپردازیم. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب: آشنایی با گیربکس های S Tronic، Step Tronic و Tip Tronic

علت حمل خودرو با کفی خودروبر چیست

علت حمل خودرو با کفی خودروبر چیست؟ ، با توجه به گسترش شبکه جاده ای و استفاده روز افزون از خودروها و افزایش خرید خودرو توسط عموم، نیاز به تجهیزاتی به نام کفی خودروبر که وظیفه حمل و انتقلات خودرو جهت سوار شدن بر روی کامیونت یا تریلر را بر عهده دارند، روز به روز بیشتر احساس می گردد و ساخت و فروش خودروبر ها رونق چشم گیری گرفته است.

بیشتر بخوانید علت حمل خودرو با کفی خودروبر چیست

علائم خرابی کویل خودرو

علائم خرابی کویل خودرو ، وظیفه کویل خودرو تقویت چند هزار برابری ولتاژ برق گرفته شده از باتری است که با کمک دو سیم پیچ اولیه و ثانویه به وظیفه خود عمل می کند.

بیشتر بخوانید علائم خرابی کویل خودرو

قدیمی ترین ماشین ایران

قدیمی ترین ماشین ایران ، همه خودرو ها چه خودروهای شخصی چه خودرو های نهادهای دولتی از گذشته تا به امروز دستخوش تغییراتی شده اند که به وضوح قابل مشاهده هستند، خودروهای پلیس در سال های اخیر تغییرات زیادی داشته است.

بیشتر بخوانید قدیمی ترین ماشین ایران