مزایای خرید ماشین بی ام و چیست؟

کاربران می‌خواهند ببیند چه ویژگی‌هایی باعث شده‌اند تا افراد به محض شنیدن نام BMW، ناخودآگاه خود را صاحب یکی از آن‌ها بدانند.

مزایای خرید ماشین بی ام و چیست؟

ایمنی و امنیت بالا

بی ام و معمولاً به‌عنوان یک اتومبیل لوکس شناخته می‌شود، زیرا دارای آپشن‌های مختلف و کاربردی است. اما با وجود این احساس لوکس بودن، کلیه خودروهای این شرکت باواریایی از ایمنی بالایی نیز برخوردار هستند. چندین آپشن ایمنی در ماشین‌های BMW وجود دارند که احساس برخورد و ضربه را به حداقل می‌رسانند.

مزایای خرید ماشین بی ام و چیست؟

فواید خرید ماشین بی ام و

خودروهای بی ام و مجهز به آخرین تکنولوژی‌های روز هستند و سهم بیشتر این فنآوری‌ها جزء نوآوری‌های شرکت BMW به حساب می‌آیند. در هنگام رانندگی، ماشین‌های بی ام و عملکرد و سرعت بالایی را در اختیار شما قرار می‌دهند. بیشتر مدل‌های بی ام و از موتورهای توربوشارژ V-6 یا V-8 بهره می‌برند، به همین جهت دارای عملکرد بسیار بالایی هستند.

طول عمر و دوام بالا

یکی از چیزهایی که اغلب از طرف مردم می‌شنویم این است که نگهداری از ماشین‌های بی‌ام‌و پرهزینه است. در حالی‌که این موضوع در ایران تاحدی صادق است، اما حقیقت این است که اگر به خوبی از اتومبیل خود مراقبت کنید، به احتمال زیاد به تعمیر و نگهداری خیلی گرانی نیاز نخواهید داشت.

راهنمای خرید دست دوم

با رانندگی ایمن نه تنها امنیت خود و دیگران را تضمین می‌کنید، بلکه به طور مؤثر و بهینه از خودروی خود استفاده خواهید کرد. به طور کلی، به‌دلیل کیفیت بالای ساخت و برخوداری از آخرین فنآوری‌ها، کلیه محصولات شرکت BMW دارای طول عمر و دوام بالایی هستند.

راحتی و آسایش

یک خودرو BMW دقیقاً همان چیزی است که نشان می‌دهد. اگر زمان زیادی را در اتومبیل خود می‌گذرانید، می‌خواهید خودروی شما بسیار راحت باشد و بتوانید از رانندگی حداکثر لذت را ببرید، این خودرو را انتخاب کنید. یک ماشین بی ام برحسب نوع طراحیو کیفیت بالای ساخت، حداکثر راحتی و آسایش را برای سرنشینان فراهم می‌کند.

سرمایه‌گذاری مناسب

یکی دیگر از مزایای خرید ماشین بی ام و این است که خودروهای این شرکت یک سرمایه واقعی هستند. درواقع نسبت‌به دیگر شرکت‌های خودروسازی، ماشین‌های بی ام و به‌عنوان محصولاتی با سرمایه‌گذاری بلند‌مدت شناخته می‌شوند. واقعیت این است که ارزش خودرو از لحظه خروج از نمایشگاه کاهش می‌یابد، اما برندهایی وجود دارند که نسبت‌به سایرین، ارزش خود را به میزان زیادی از دست نمی‌دهند.

تنوع گسترده در مدل‌ها

فرقی نمی‌کند که یک مدل کامپکتِ جمع‌وجور از برند بی ام و را خریده باشید، یا یک سِدان یا حتی یک مدل شاسی‌بلند بزرگ!. BMW توانسته است تا برحسب نوع کاربری، طیف گسترده‌ای از مدل‌ها را در تمام این سال‌ها تولید کند.

قابلیت‌های دینامیکی

نحوه رانندگی با BMW مانند هیچ خودروی دیگری در جاده نیست. شما می‌توانید این برند بزرگ را با رقبای آلمانی خود مقایسه کنید، آن‌ها هیچ شانسی برای رقابت با بی ام و ندارند. امروزه، BMW بزرگ‌ترین خودروهای جاده‌ای جهان را می‌سازد. وجود موتور وسط-محور عقب(FMR) در بیشتر محصولات بی ام و، باعث تقسیم وزن به نسبت 50 درصد در محورهای جلو و عقب خودرو می‌شود.

طراحی مدرن و لوکس

یک ماشین BMW همیشه یکی از لوکس‌ترین اتومبیل‌های جهان است. از داخل کابین گرفته تا طراحی بیرونی می‌توان ایده، طراحی و نوآوری را به وضوح در خودروهای بی ام و را مشاهده کرد. استفاده از متریال باکیفیت حتی در مدل‌های پایه باعث شده‌است این ویژگی یکی دیگر از مزایای خرید ماشین بی ام و باشد.

تعمیرو نگهداری مناسب

برنامه BMW Ultimate Service برای چهار سال اول بعد از خرید خودرو یا تا 50،000 مایل راه رفتن(80 کیلومتر)، کلیه خودروهای بی ام و را گارانتی کرده است. این برنامه تمام هزینه تعمیر و نگهداری(حتی مشکلات ترمز و تیغه‌های برف پاک‌کن) را در این مدت زمان به طور کامل پوشش می‌دهد.